Joomla TemplatesWeb HostingFree Money

Działania Fundacji

 
Grant z "PZU z Kulturą" PDF Drukuj Email

Fundacja Przyjaciele Szkoły w Książenicach, w ciągu 1,5 roku istnienia, zdobyła dofinansowanie w wysokości 70 tys. zł. Z czego w tym roku wygrała konkurs Gminny "Promocja zdrowego i aktywnego trybu życia" oraz otrzymała dotację w wysokości 15 000 zł z programu “PZU z Kulturą”. Dzięki współpracy Fundacji z Dyrekcją Szkoły, Radą Pedagogiczną oraz Radą Rodziców, 300 uczniów z klas I-V pojedzie bezpłatnie na wycieczkę do Warszawskich Łazienek lub Wilanowa. Liczymy, że nasza dalsza współpraca przyniesie jeszcze nie jeden grant dla uczniów, ich rodzin i sympatyków szkoły.

 
Terminy treningów 17-18 maja PDF Drukuj Email

W związku z Piknikiem ekologicznym, trening nordic walkig zostają jednorazowo przeniesione na niedzielę godz. 15.00. Na czas zajęć można wypożyczyć kije u Pani Marzeny, po wcześniejszym zgłoszeniu mailem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub tel. 509109081. Termin treningu biegowego nie ulega zmianie.
Jednocześnie serdecznie zapraszam na pokaz eksperymentów przygotowanych przez dzieci ze Szkoły w Książenicach, który odbędzie się podczas Pikniku na stoisku naszej Fundacji.

 
Piknik ekologiczny PDF Drukuj Email

17 maja na Pikniku ekologicznym w Książenicach, pod hasłem „Dbamy o wodę, która jest źródłem naszego życia”, dzieci z kółka naukowego pod okiem prowadzącej je nauczycielki zaprezentowały ciekawe eksperymenty z wodą.


 
Wyniki konkursu "PZU z kulturą" PDF Drukuj Email

Miło nam poinformować, iż nasza Fundacja przy współpracy z Kadrą Pedagogiczną szkoły znów odnotowała sukces.
Tym razem znalazłyśmy się na liście grantobiorców konkursu "PZU z Kulturą". Otrzymałyśmy 15 tys. zł, tyle ile wnioskowałyśmy!
Pieniądze te zostaną przeznaczone na zorganizowanie wycieczek do Pałacu na Wyspie w Łazienkach dla klas I-III oraz do Pałacu w Wilanowie dla klas IV-V.

 
Dzień Ziemi PDF Drukuj Email

24 kwietnia 2014 r. z okazji Dnia Ziemi odbył się happening "Cztery żywioły" przygotowany przez Panią Anetę Wojewódzką oraz uczestników zajęć "Odkrywca przyrody" dofinansowanych z Fundacji PZU.


W ramach wydarzenia dzieci prezentowały eksperymenty z wodą, powietrzem, ziemią i ogniem swoim kolegom z klas I-III.
Młodsi uczniowie, mogli również obejrzeć specjalnie na ten dzień przygotowane prezentacje multimedialne.

Po odwiedzeniu wszystkich stanowisk dzieci wychodziły na boisko, gdzie robiły profil glebowy.

 
« pierwszapoprzednia41424344454647484950następnaostatnia »

Strona 47 z 53
Joomla Templates designed by Web Hosting