Joomla TemplatesWeb HostingFree Money

Działania Fundacji

 
Podróże - moja pasja PDF Drukuj Email

Dziś trudno nam powiedzieć co było powodem, czy piękne motory, czy fantastyczni harlejowcy, ale po tym spotkaniu otworzył się nam w Fundacji worek z ciekawymi ludźmi.

Na mazowieckiej inauguracji roku szkolnego Pasjonat podróży zagranicznych udostępnił nam część swoich eksponatów przywiezionych z Afryki. Maski i figurki pana Sebastiana Kałamańskiego od 2 września zagościły w szkolnej sali naszej szkoły. Systematycznie są oglądane przez naszych uczniów i są motywacją do zadawania pytań. Na pewno spotkanie, które niebawem odbędzie się z p. Kałamańskim zainspiruje niejednego ucznia i może w przyszłości usłyszymy o kolejnym podróżniku - pasjonacie.

    

         

 
Zaproszenie na Książenicki Festiwal Pasji PDF Drukuj Email

 
Taniec - moja pasja PDF Drukuj Email

 
Zaproszenie na spotkanie "Piłka nożna - moja pasja" PDF Drukuj Email

 
Konkurs "Z PZU po lekcjach" PDF Drukuj Email

Miło nam poinformować, że otrzymałyśmy jeszcze jedno dofinansowanie. Tym razem Fundacja PZU przyznała nam dotację na realizację projektu "Badam i Eksperymentuję - poznaję otaczający świat" w wysokości 26 820 zł.

W ramach projektu m.in. zorganizujemy dla dzieci zajęcia przyrodnicze oraz doposażymy salę przyrodniczą w Szkole Podstawowej w Książenicach.

Więcej szczegółów projektu podamy wkrótce.

 
« pierwszapoprzednia5152535455następnaostatnia »

Strona 54 z 55
Joomla Templates designed by Web Hosting