Joomla TemplatesWeb HostingFree Money

Działania Fundacji

 
Sadzenie clematisów PDF Drukuj Email

W dniu 24 listopada uczniowie z klas II a i II d oraz ich rodzice/dziadkowie posadzili clematisy "Fryderyk Chopin" w szkolnym ogródku. Wydarzenie zostało zrealizowane w ramach projektu "Chopinowski Quest" dofinansowanego przez Stowarzyszenie Europa i My z programu Działaj Lokalnie.

 
Chopinowski Quest PDF Drukuj Email

18 listopada na ogrodzeniu Szkoły Podstawowej w Książenicach pojawiły się tablice edukacyjne o Fryderyku Chopinie. Wieczorem tego dnia harcerze ze Szczep VII Medyków Powstania Warszawskiego w Książenicach oraz mieszkańcy Książenic przetestowali "Chopinowski Quest". Było to wydarzenie zorganizowane w ramach projektu o powyższym tytule, dofinansowanym przez Stowarzyszenie Europa i My w ramach programu Działaj Lokalnie.

 
Zaproszenie na warstzaty "Każdy potrafi pomóc" PDF Drukuj Email

 
Zaproszenie Chopinowski Quest PDF Drukuj Email

 
Wycieczki do Żelazowej Woli PDF Drukuj Email

Między 4 a 13 października 2016 r. uczniowie z klas 1-3 zwiedzili dom narodzin Chopina w Żelazowej Woli, w ramach projektu "Na chopinowskim szlaku". Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu Fundacji PZU w ramach konkursu „PZU z Kulturą”.

Dzieci uczestniczyły też w warsztatach edukacyjnych poświęconych życiu i twórczości wybitnego kompozytora. Po obejrzeniu muzeum uczniowie spacerowali po pięknym parku otaczającym dwór.

Chociaż pogoda była kapryśna wszystkie dzieci wróciły bardzo zadowolone.


 
« pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia »

Strona 11 z 48
Joomla Templates designed by Web Hosting