Joomla TemplatesWeb HostingFree Money
 
Rodzinne spotkanie szachowe z Mikołajem PDF Drukuj Email

18 grudnia odbyło się jedno z finałowych wydarzeń projektu "Rolkowo-szachowy zawrót głowy", dofinansowanego przez Stowarzyszenie Europa i My z programu Działaj Lokalnie.

Rodzinne spotkanie rozpoczęło się rozgrzewką. Na szkolnej szachownicy dzieci zamieniły w koniki szachowe. Dorośli oraz bardziej zaawansowani młodzi zawodnicy, na czas odszukiwali zadane pola. Zadanie to okazało się wcale nie łatwe, zarówno dla małych, jak i dużych uczestników.

Następnie drużyny o wdzięcznych nazwach: czerwone biedronki, niebieskie motylki, ważki, żabki itp. przystąpiły do rozwiązywania quizu. Tylko jednej drużynie udało się nie popełnić  żadnego błędu. W nagrodę Tosia i Wojtek otrzymali breloczki.

Kolejną atrakcją było rozegranie turnieju między parami. Nagrodami, za każdą wygraną partię była naklejka z uśmiechniętą buźką. W przerwach między rozgrywkami można było się posilić ii z nową energią powrócić do gry.

Gościem specjalnym spotkania był Pan Jacek Kiciński z UKS Szachowa Dwójka wraz z córkami. Przygotował on dla uczestników kilka ciekawych zagadek i zaintrygował uczestników ciekawostkami szachowymi.

Na zakończenie zawitał do nas Św. Mikołaj, który został z wielką radością przyjęty przez dzieci i rodziców i rozdał uczestnikom drobne upominki i dyplomy.

 
Joomla Templates designed by Web Hosting