3000 cebul tulipana dla szkoły PDF Drukuj Email

W ramach projektu prowadzonego przez grupę AleBabki z Fundacją Przyjaciele Szkoły w Książenicach, dofinansowanego przez Stowarzyszenie Europa i My z programu Działaj Lokalnie, Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Książenicach otrzymała ponad 3000 cebul tulipana Preludium Chopina.
Wychowawcy otrzymają dla swoich klas przygotowane pakiety cebulek po 100 szt. do posadzenia w szkolnym ogrodzie. Pakiety już są gotowe dzięki naszym młodym wolontariuszkom! Akcja sadzenia cebul będzie trwała od 22.10 do 26.10.
Ponadto 23.10.2018 w godzinach przedpołudniowych zostanie również przeprowadzona akcja rewitalizacji nasadzeń we frontalnej części Szkoły, przy głównym wejściu i pod tablicą upamiętniającą Cichociemnych. Zapraszamy wolontariuszy do pomocy, z własnymi szpadelkami.