Joomla TemplatesWeb HostingFree Money
 
Karuzela Talentów PDF Drukuj Email

4 kwietnia odbyła się Karuzela Talentów w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej im. Fryderyka Chopina w Książenicach. Duża część repertuaru została przygotowana w ramach projektów realizowanych przez naszą Fundację.

Na scenie grodziskiego Centrum Kultury wirowały barwy, dźwięki i niezwykłe efekty wizualne. Mogliśmy podziwiać spektakl "Tajemniczy Ogród" w reżyserii p. Joanny Citlak, przygotowany dzięki dofinansowaniu z Fundacji PZU w ramach projektu „Pamiętajcie o ogrodach” oraz dofinansowaniu z gminy Grodzisk Mazowiecki w ramach projektu „Kultura na horyzoncie”. Podczas występu grupy teatralnej wrażenie na widzach zrobiła zarówno niezwykle sugestywna gra młodych aktorów, ale również subtelna gra światłocienia i zastosowana technika przenoszenia obrazu na scenę z rzutnika tekstu.

Pod kierownictwem p. Tadeusza Robaczyńskiego-Jańca wystąpił Szkolny chór prezentujący ujmujące wykonanie utworów wyśpiewanych na głosy.

Mocne uderzenie i dużą dawkę energii zapewniła szkolna sekcja bębniarska prowadzona przez p. Łukasza Pytlakowskiego, którą dopingowała i żywo jej kibicowała najmłodsza część widowni.

Na zakończenie zaprezentowały się obie grupy równocześnie we wspólnym wykonaniu utworu muzycznego co wywołało niezwykłe wrażenia na słuchaczach. Musimy przyznać, że nietypowe połączenie chóralnego śpiewu na głosy i dynamicznego podkładu wybitego na bębnach D'jembe to mocno zaskakujące połączenie porywające swoją energicznością. Obie grupy zostały przygotowane w ramach projektu „Niepodległa inspiruje” dzięki dofinansowaniu z Fundacji PZU.

 
Joomla Templates designed by Web Hosting