Joomla TemplatesWeb HostingFree Money
 
Dzień Babci i Dziadka w Mszczonowie PDF Drukuj Email

Wspaniałe Babcie, Wspaniali Dziadkowie i Wspaniałe Dzieciaki

Takie doborowe towarzystwo gościło dziś w Mszczonowskim Ośrodku Kultury.

Na Mszczonowskiej scenie wystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej w Piekarach i Szkoły Podstawowej im. Fryderyka Chopina w Książenicach dla zaproszonych Babć i Dziadków z Mszczonowa i Piekar.

Wstępem do tak miłego wieczoru były warsztaty rękodzieła dla dzieci, które odbyły się w ciągu ostatnich dni w Piekarach i Mszczonowie. W trakcie ich trwania dzieci własnoręcznie przygotowały kolorowe i pachnące mydełka - upominki dla seniorów.

Dziś na scenie MOK-u zaprezentowali się wokaliści i formacje taneczne, sekcja bębniarska wraz z solistami przy oryginalnym akompaniamencie klarnetu przedstawiła interpretację kolęd, chór odśpiewał utwory o tematyce związanej ze Świętem Babci i Dziadka, a grupa teatralna Huragan, odegrała jak burza przedstawienie pt. „Jeszcze nie czas”.

Na zakończenie dla gości czekał słodki poczęstunek.

Gratulujemy świetnych występów wszystkim młodym artystom i ich opiekunom.

Dziękujemy Dyrekcji i pracownikom MOK za pomoc w organizacji uroczystości, a firmie MiM Trans za bezpieczny transport uczniów.

Wydarzenie odbyło się w ramach projektu "Magiczne ręce", fundusze na jego realizację zostały pozyskane poprzez Stowarzyszenie LGD Ziemia Chełmońskiego.

 
Joomla Templates designed by Web Hosting