Podróż dookoła świata - Kenia PDF Drukuj Email

Na zajęciach „Podróż dookoła świata” tym razem uczestnicy odwiedzili kontynent afrykański. Podróż rozpoczęli od Kenii, państwo przez które przechodzi równik Ziemi  Wybrali się na przejażdżkę na Safari i do masajskiej wioski, aby podziwiać lokalne ozdoby i taniec. Dzieci dowiedziały się, co to znaczy koczowniczy tryb życia. A także, że w upalnej Kenii, Kenijczycy nie piją nigdy zimnych napoi...  Na koniec zainspirowani kolorowymi ozdobami Masajek każdy zrobił swoją ozdobę afrykańską na szyję wraz z własnoręcznie wykonanymi koralikami...

Zajęcia realizowane są w Szkole Podstawowej w Józefinie we współpracy z Fundacją Przyjaciele Szkoły w Książenicach, sfinansowane ze środków Fundacji PZU.

Może być zdjęciem przedstawiającym ekran i tekst Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i dziecko