Joomla TemplatesWeb HostingFree Money
 
Zdrowe jutro

 

 

Projekt "Zdrowe jutro " otrzymał dofinansowanie w formie realizacji zadania publicznego przez Gminę Grodzisk Mazowiecki.

 

Projekt dedykowany jest wszystkim mieszkańcom Książenic i okolic. W ramach projektu przeprowadzonych zostanie szereg działań mających na celu:

  • edukowanie dzieci i rodziców z zakresu prawidłowych nawyków żywieniowych
  • promowanie aktywnego stylu życia
  • naukę i utrwalenie prawidłowych nawyków udzielania pierwszej pomocy.

 Dar od firmy Grafit PDF Drukuj Email

Dzięki hojności firmy Grafit na początku czerwca mogłyśmy się cieszyć nie tylko pięknym słońcem, ale i wielkim pudłem pełnym różnych przedmiotów związanych z Pierwszą Pomocą. Razem z naszymi dziećmi odkrywałyśmy funkcje i przeznaczenie kołnierzy, szyn Kramera i defibrylatora ćwiczeniowego. Swój pierwszy spacer miała też Ania z rodziną - czyli trójka fantomów, która ma za zadanie nauczyć poprawnych oddechów i ucisków.
Aby umowie stało się zadość wszystko to trafi pod opiekę Szkoły Podstawowej w Książenicach, by zgodnie z wolą Darczyńcy uczniowie mogli korzystać ze sprzętu i ćwiczyć udzielanie pierwszej pomocy, bo przecież nawet małe dziecko może uratować komuś życie.

 

 
Trzecie warsztaty kulinarne dla doroslych PDF Drukuj Email

Trzecie warsztaty kulinarne dla rodziców, realizowane w ramach projektu "Zdrowe jutro" odbyły się 14 maja w Cukierni-kawiarni "Oliana". Serdecznie dziękujemy za gościnę.
Tym razem przygotowywałyśmy zupę krem marchewkowy z kolendrą, świeżym tymiankiem i kroplą oleju z pestek dyni oraz indyka w mleczku kokosowym z tajską bazylią. Na deser upiekłyśmy makowiec na płasko. Jak zwykle było pysznie!

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 23
Joomla Templates designed by Web Hosting