Joomla TemplatesWeb HostingFree Money
 
Zapraszamy ptaki do Książenic
Projekt jest dofinansowany z programu "Tu mieszkam, tu zmieniam" Fundacji BZ WBK.
Projekt ma na celu edukację dzieci w ramach zajęć plenerowych, podczas wycieczek do otaczających szkołę lasów i łąk, z możliwością uczestnictwa rodziców, na przestrzeni różnych pór roku. Będziemy przekazywać zasady prawidłowego dokarmiania ptactwa oraz zachęcimy uczestników do stworzenia multimedialnego albumu z fotografiami miejsc występowania i terenów lęgowych lokalnie żyjących ptaków. Całymi rodzinami zasadzimy wokół szkoły i w okolicznych przydomowych ogrodach rośliny dające ptakom schronienie i pożywienie. Ogłosimy konkurs fotograficzny, mający na celu zachęcenie dzieci do obserwacji ptaków.


Konkursy PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach "Ptaki w naszych ogrodach". Prace oddane do dn. 08.05.2015 r. zostaną zaprezentowane na wystawie podczas Pikniku Ekologicznego w Książenicach w dn. 09.05.2015 r.

 
Spacer 25.04 PDF Drukuj Email

Ze względu na warunki pogodowe "ptasie" spacery, które miały odbyć się 18.04 zostały przeniesione na następną sobotę. Dzieci młodsze zapraszamy 25.04 na godz. 10.00, a starsze na 12.00.

 

 
« pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia »

Strona 4 z 7
Joomla Templates designed by Web Hosting