Joomla TemplatesWeb HostingFree Money
 
Baśniowe Dźwięki Książenic

Projekt składa się z 3 etapów:

– wspólne muzyczno-śpiewające ognisko w ostatnią sobotę sierpnia - zapraszamy wszystkich mieszkańców Książenic!

– w 3 weekendy września - muzyczne pochody, minikoncerty i warsztaty dla całych rodzin prowadzone na muzycznych ulicach III i IV etapu osiedla. Spotkania zakończymy w ostatni weekend września muzyczną grą terenową.  Spośród muzykujących mieszkańców chcemy wyłonić chętne osoby do przygotowania wspólnie z uczniami Szkoły baśni muzycznej „ Książenickie Klechdy”.

– warsztaty szkolne przygotowujące dzieci do finałowego występu w grudniu. Będziemy wystawiać „Książenickie Klechdy".

 

Projekt został dofinansowany przez Stowarzyszenie Europa i My z programu Działaj Lokalnie.

 Pierwszy muzyczny spacer już za nami! PDF Drukuj Email

4 września 2015 r grupa cudownych dzieci z książenickiej szkoły podstawowej postanowiła pohałasować i pośpiewać na ulicach naszego osiedla. Hałas kontrolowało dwóch ekspertów Pani Emilia i Pan Tadeusz - nauczyciele naszej szkoły. Radosne dźwięki zwabiły na przechadzkę słońce oraz mieszkańców naszej miejscowości.
Za tydzień następny spacer na który już dziś serdecznie zapraszamy!

Projekt dofinasowany przez Stowarzyszenie Europa i My z programu Działaj Lokalnie.

 
Ognisko 29.08.2015 PDF Drukuj Email

29 sierpnia 2015 r, gdy ciepłe, leniwe wakacje dobiegały końca na plantach III-go etapu naszego osiedla zapłonęło ognisko. W ten sposób postanowiłyśmy otworzyć nasz nowy projekt "Baśniowe dźwięki Książenic". Dorośli i dzieci chętnie skorzystali z "pretekstu" by tak tłumnie się spotkać i porozmawiać przed początkiem nowego roku szkolnego. Odświeżyły się stare i nawiązały nowe znajomości, a całość została sowicie okraszona zabawami i pięknym śpiewem naszej książenickiej super drużyny harcerskiej!

Dziękujemy firmie Agri-Rol za udostępnienie terenu i wsparcie, naszej książenickiej Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Panu Dzielnicowemu za opiekę podczas imprezy oraz drużynie harcerskiej za wszystko co powyżej! :)

Projekt dofinansowany przez Stowarzyszenie Europa i My z programu Działaj Lokalnie.

 
Harmonogram projektu "Baśniowe dźwięki Książenic" PDF Drukuj Email

Fundacja Przyjaciele Szkoły w Książenicach oraz Szkoła Podstawowa w Książenicach serdecznie zapraszają dzieci z klas I-III do udziału w projekcie „Baśniowe dźwięki Książenic” dofinansowanym przez Stowarzyszenie Europa i My z programu Działaj Lokalnie.
4, 11 i 18 września odbędą się uliczne spotkania z muzyką – spotykamy się w Szkole o godz. 16.30 i wracamy do niej na godz. 18.00.
25 września odbędzie się muzyczna gra terenowa.
Od października do grudnia odbędą się warsztaty m...uzyczne, na których dzieci przygotują przedstawienie muzyczne „Klechdy Książenickie”.
Zajęcia poprowadzą p. Emilia Świderska oraz p. Tadeusz Robaszyński-Janiec.
Spotkania są bezpłatne.
Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w projekcie mailem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 
Śpiewnik na ognisko 29.08.2015 PDF Drukuj Email

Zapraszamy do pobrania śpiewnika!

 
Zapraszamy na ognisko! PDF Drukuj Email

 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 3 z 3
Joomla Templates designed by Web Hosting