Niepodległa inspiruje

Projekt sfinansowany przez Fundację PZU.

Projekt polega na zorganizowaniu zajęć pozalekcyjnych inspirowanych obchodami 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, a także wydarzeń: Dnia Niepodległości, Majowych Świąt Polaków i gali podsumowującej projekt, w tym gry historycznej, w Szkole Podstawowej im. F. Chopina w Książenicach. Dodatkowo uczniowie będą mieli możliwość wziąć udział w konkursach oraz wycieczkach edukacyjnych. Wolontariusze ze społeczności szkolnej zasadzą 100 cisów na 100 rocznicę odzyskania niepodległości.

100 cisów na 100 lat niepodległości PDF Drukuj Email

Konkurs na projekt zagospodarowania pomieszczenia świetlicy PDF Drukuj Email

Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Książenicach oraz Fundacja Przyjaciele Szkoły w Książenicach zapraszają wszystkich uczniów klas IV-VIII do udziału w konkursie na projekt zagospodarowania pomieszczenia świetlicy dla klas starszych, które będzie znajdowało się w miejscu zdemontowanego boksu szatni, tuż obok świetlicy.
Projekt może być wykonany dowolną techniką plastyczną.

Prace konkursowe należy składać do p. Elżbiety Głowackiej-Jędruszczak lub do wychowawców do 1.10.2018 r.

Konkurs odbywa się w ramach projektu "Niepodległa inspiruje" sfinansowanego przez Fundację PZU.

Przesłuchania do ludowych zespołów tanecznych PDF Drukuj Email