Poczuj, że potrafisz

Zaproszenie na spotkania "Historia Skuł i Ojrzanowa w fotografii" PDF Drukuj Email

Może być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzu i tekst „Fundacja Przyjaciele Szkoły w Książenicach serdecznie zaprasza dzieci młodzież na cykl spotkań „Historia Skuł Ojrzanowa fotograf" 13.08 godz. 18.00 OSP w Ojrzanowie 14.08. godz. 12.00 Szkoła Podstawowa w Skułach 19.08 godz. 18.00 OSP w Ojrzanowie (równolegle warsztaty ozdabiania drewnianych pudełek dla rodziców dzieci biorących udział w zajęciach zapisy na warsztaty tel. 509101054) 20.08. godz. 16.00 Pałac Ojrzanowie 20.08. godz. 17.30 Gra terenowa w Pałacu w Ojrzanowie 1 PZu FUNDACJA 對休大 n Szkoły KsiÄtenicack Spotkanie organizowane ramach projektu "Poczuj, potrafisz", przez Fundację Przyjaciele Szkoły Książenicach sfinansowanego przez Fundację PZU.”

Ogłoszenie o konkursie "Balladyna w komiksie" PDF Drukuj Email

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Serdecznie zapraszamy uczniów klas VI-VIII do udziału w konkursie „Balladyna w komiksie" Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie komiksu oparciu Prace należy dostarczyć Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedną pracę narysowaną ręcznie lub w programie komputerowym. utwór J. Słowackiego „Balladyna". wersji elektronicznej na adres:
 var prefix = 'mailto:';
 var suffix = '';
 var attribs = '';
 var path = 'hr' + 'ef' + '=';
 var addy93649 = 'fundacja' + '@';
 addy93649 = addy93649 + 'ksiazenice' + '.' + 'net';
 document.write( '<a ' + path + '\'' + prefix + addy93649 + suffix + '\'' + attribs + '>' );
 document.write( addy93649 );
 document.write( '<\/a>' );
 document.write( '<span style=\'display: none;\'>' );
 document.write( '</' );
 document.write( 'span>' );
 //-->
 </script> do dnia 31.07 2021 r. Trzy najlepsze prace zostaną nagrodzone. Wybrane prace zostaną wydane w formie książki. Więcej informacji regulaminie konkursu na stronie internetowej Fundacji Przyjaciele Szkoły Książenicach: fundacja.ksiazenice.net. Bierzemy udział? Oczywiście, bo warto! 緊錄 Fundacja Przyjaciele Szkoły w Książenicach Û dofinansowanegoprzezFundagje.PZU dofinansowanego Fundację PZu FUNDACJA”

Regulamin konkursu "Balladyna w komiksie" PDF Drukuj Email

Scrabble PDF Drukuj Email

Scrabble to znana od wieków gra słowna, która nie tylko pozwala na poszerzenie zasobu słownictwa graczy, ale również poprawia umiejętności ortograficzne i gramatyczne. Nie można pominąć tutaj również elementu grywalizacji oraz dobrej zabawy. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na zorganizowanie zajęć poświęconych tej grze.

Spotkania zorganizowane zostały w Szkole Podstawowej w Józefinie dzięki współpracy z Fundacją Przyjaciele Szkoły w Książenicach i możliwości wzięcia udziału w projekcie „Poczuj, że potrafisz” finansowanym przez Fundację PZU. Cykl zajęć, zakończony kilkugodzinnym spotkaniem turniejowym, w którym uczestniczyli uczniowie klas ósmych, spotkał się z pozytywnym przyjęciem wśród graczy. Dziękujemy za uczestnictwo w projekcie i wierzymy, że umiejętności nabyte podczas rozgrywek będą rozwijane po opuszczeniu murów placówki. Udanych wakacji! Może… ze scrabblami?

Dzień rodziny w Józefinie PDF Drukuj Email

W ramach Dnia Rodziny w Szkole Podstawowej Józefinie odbyła się wystawa prac uczestników warsztatów „Rękodzieło”. Uczniowie mogli podziwiać piękne prace oraz wziąć udział w warsztatach rękodzielniczych pod kierunkiem „Starszych Mistrzów Rękodzieła”. Mogli też wybrać się w podróż do Indii w ramach stoiska „Podróż dookoła świata” i wykonać zakładkę do książki, by nie zapomnieć w wakacje o czytaniu. Starsi uczniowie mogli zmierzyć się w rozgrywkach scrabbla.

Wydarzenie było podsumowaniem projektu „Poczuj, że potrafisz” realizowanego we współpracy z Fundacją Przyjaciele Szkoły w Książenicach, sfinansowanego ze środków Fundacji PZU.