Joomla TemplatesWeb HostingFree Money
 
Projekty
Grafika komputerowa PDF Drukuj Email

Na zajęciach grafiki komputerowej realizowanych w ramach projektu „Niepodległa inspiruje” dofinansowanego przez Fundację PZU uczestnicy wykazują się niemałą fantazją. Powstają interesujące projekty graficzne.

 
Bębny Djembe PDF Drukuj Email

W rytmach bębnów Djembe czuć niezwykle pozytywną energię :)

Uczestnicy warsztatów bębniarskich, realizowanych w ramach projektu „Niepodległa inspiruje” dofinansowanego przez Fundację PZU, z zapałem wystukują melodie i przygotowują się do pierwszego występu.


 
Kolorowe poduchy PDF Drukuj Email

Cudne, kolorowe i samodzielnie uszyte przez uczestniczki warsztatów realizowanych w ramach projektu „Niepodległa inspiruje” dofinansowanego przez Fundację PZU.

Tak powstają poduchy do kącika dla dzieci, który będzie się znajdował przy wejściu do świetlicy szkolnej.

Zaangażowanie młodych twórców rękodzieła jest naprawdę imponujące :)

Finał tuż, tuż...


 
Zaczynamy tworzenie kukiełek PDF Drukuj Email

Dzieje się!!!

13 lutego na zajęciach teatru „Akuku” dofinansowanego w ramach projektu „Niepodległa inspiruje” przez Fundację PZU, przygotowywaliśmy głowy do naszych lalek i elementy do pozostałych kukiełek (grusza, piec, zwierzęta). Zaczęliśmy od formowania, przycinania, zdzierania i szlifowania form. A potem zabraliśmy się za klejenie pierwszej warstwy, i drugiej i .... i tak dalej. Choć to dopiero początek pracy, już bardzo się cieszymy z efektów.

 
Zajęcia dziennikarskie - wywiad PDF Drukuj Email

12 lutego po raz kolejny spotkaliśmy się wirtualnie z panią Anna Janke przebywającą w Katarze i prowadząca dla naszych uczniów warsztaty dziennikarskie w ramach projektu „Niepodległa inspiruje” dofinansowanego przez Fundację PZU.

Łączenie idzie nam coraz sprawniej, i mamy coraz mniej zakłóceń na łączach. :)

Na ostatnim spotkaniu uczestnicy szlifowali formę wywiadu. Poznali zasady jego przygotowania i przeprowadzania.

Można było wybrać postać, z którą chce się przeprowadzić wywiad. Bohaterem jednego został Dinozaur. Przeprowadzająca wywiad próbowała dowiedzieć się od niego kilku ciekawostek. Nie zdradzimy na razie wszystkich szczegółów, być może opublikujemy tę rozmowę. Jeśli uzyskamy autoryzację Dinozaura. :)

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 6 z 36
Joomla Templates designed by Web Hosting