Joomla TemplatesWeb HostingFree Money
 
Projekty
Zaproszenie na warsztaty kulinarne PDF Drukuj Email

 
Pamiętajcie o ogrodach - zajęcia przyrodnicze PDF Drukuj Email

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Fryderyka Chopina biorą udział w projekcie „Pamiętajcie o ogrodach”, dofinansowanym przez Fundację PZU.

Na dotychczasowych zajęciach zapoznali się z celami i zadaniami projektu, wykonali mapy myśli związane z ogrodnictwem, siali zioła i sadzili cebulę na szczypior w gotowych doniczkach, ale także w takich, które sami wykonali. W szkolnym ogródku został założony kompostownik. Wiosną stanie się doskonałym, naturalnym nawozem dla roślin.

Na podstawie atlasu roślin ozdobnych uczniowie rozpoznawali otaczające szkołę rośliny. Przy okazji wykopali kilka dżdżownic i znaleźli im nowe miejsce w kompostowniku. Będą one bardzo pomocne w „przerabianiu” zielonej masy na kompost.

Zebrane liście drzew w czasie terenowej wycieczki, podczas której uczniowie rozpoznawali gatunki drzew i krzewów, stały się inspiracją do zajęć artystycznych. Na ostatnich zajęciach uczniowie zaczęli projektować swój wymarzony ogród na papierze milimetrowym.

 
Zaproszenie na szachy PDF Drukuj Email

 
Zajęcia na rolkach dla dzieci PDF Drukuj Email

4 października wystartowały zajęcia zorganizowane w ramach projektu "Rolkowo-szachowy zawrót głowy" dofinansowane przez Stowarzyszenie Europa i my z programu Działaj Lokalnie. Dzieci doskonalą jazdę na rolkach, dobrze się bawiąc. Zajęcia okazały się prawdziwym hitem!

 
Jazda na rolkach dla dorosłych PDF Drukuj Email

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 6 z 30
Joomla Templates designed by Web Hosting