Chopinowski Quest
Zapraszamy do udziału w Queście PDF Drukuj Email

Zapraszamy do udziału w "Chopinowskim Queście". Wystarczy wydrukować zamieszczone zagadki, pójść na spacer do Książenickiej Szkoły i uzupełnić luki informacjami wyczytanymi z tablic edukacyjnych o Fryderyku Chopinie.
Tablice powstały dzięki dofinansowaniu ze Stowarzyszenie Europa i My w ramach programu Działaj Lokalnie.

 
Sadzenie clematisów PDF Drukuj Email

W dniu 24 listopada uczniowie z klas II a i II d oraz ich rodzice/dziadkowie posadzili clematisy "Fryderyk Chopin" w szkolnym ogródku. Wydarzenie zostało zrealizowane w ramach projektu "Chopinowski Quest" dofinansowanego przez Stowarzyszenie Europa i My z programu Działaj Lokalnie.

 
Chopinowski Quest PDF Drukuj Email

18 listopada na ogrodzeniu Szkoły Podstawowej w Książenicach pojawiły się tablice edukacyjne o Fryderyku Chopinie. Wieczorem tego dnia harcerze ze Szczep VII Medyków Powstania Warszawskiego w Książenicach oraz mieszkańcy Książenic przetestowali "Chopinowski Quest". Było to wydarzenie zorganizowane w ramach projektu o powyższym tytule, dofinansowanym przez Stowarzyszenie Europa i My w ramach programu Działaj Lokalnie.

 
Zaproszenie Chopinowski Quest PDF Drukuj Email

 
Zasadziliśmy "Preludium Chopina" PDF Drukuj Email

18.10.2016 roku wspólnie z Panią Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Fryderyka Chopina w Książenicach oraz lokalną społecznością zasadziliśmy 200 cebulek tulipanów.

Już nie możemy doczekać się wiosny, żeby zobaczyć efekty naszej wczorajszej pracy, gdy pod dębem Fryderykiem zakwitnie "Preludium Chopina".

Wydarzenie zostało zrealizowane w ramach projektu "Chopinowski Quest" dofinansowanego przez Stowarzyszenie Europa i My z programu Działaj Lokalnie.

 

 
Więcej artykułów…
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2