Joomla TemplatesWeb HostingFree Money
 
I Międzyszkolny Przegląd Zespołów Artystycznych ze Szkół Wiejskich Gminy Grodzisk Mazowiecki PDF Drukuj Email

I Międzyszkolny Przegląd Zespołów Artystycznych ze Szkół Wiejskich Gminy Grodzisk Mazowiecki odbył się 25 października 2019 w Mediateka Grodzisk pod patronatem honorowym Burmistrza w ramach prowadzonego przez nas projektu "Kultura na horyzoncie".

Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Książenicach, SP. w Izdebnie Kościelnym im. Klementyny z Tańskich Hoffmanowej oraz Szkoła Podstawowa im dr. Mateusza Chełmońskiego w Adamowiźnie zaprezentowały się w 4 kategoriach: teatralnej, wokalnej, tanecznej i instrumentalnej.

Organizacji przeglądu przyświecał cel umożliwienia dzieciom pokazania i zaprezentowania swoich osiągnięć szerszej publiczności, nawiązania relacji z rówieśnikami, wymiany doświadczeń oraz wzmacniania własnej samooceny.

Zarówno uczniowie jak i ich opiekunowie stworzyli fantastyczną atmosferę życzliwości. Uczestnicy okazywali sobie wiele wyrazów wsparcia i uznania dla kolegów. Bardzo cieszy nas takie zachowanie młodzieży :)

Gratulujemy uczestnikom i opiekunom wysokiego poziomu występów! Serdecznie dziękujemy za udział w przeglądzie i zapraszamy za rok.

Wydarzeniu towarzyszyła wystawa ptasiej fotografii Jacka Wierzejskiego.

 
Joomla Templates designed by Web Hosting