Rozpoczęcie zajęć wokalnych PDF Drukuj Email

W dniu 27 stycznia w Szkole Podstawowej w Józefinie rozpoczął się cykl zajęć wokalnych. Warsztaty organizowane są we współpracy z Fundacją Przyjaciele Szkoły w Książenicach w ramach projektu „Poczuj, że potrafisz” finansowanego przez fundację PZU.

Zajęcia rozpoczynają się ćwiczeniami z emisji głosu oraz nauką prawidłowego oddechu podczas wykonywanych ćwiczeń. Po rozgrzaniu strun głosowych uczestnicy rozpoczynają naukę śpiewu piosenek. Na pierwszych zajęciach dzieci uczyły się piosenki „Nasze kobietki” . Każdy z uczestników spotkania wykonywał utwór indywidualnie oraz grupowo. Na kolejnym spotkaniu uczestnicy przećwiczyli śpiew piosenki „Nasze Kobietki” oraz został wprowadzony nowy utwór zespołu MY TRZY „Tęcza”. Grupa powoli przygotowuje się do Mini Koncertu z okazji Dnia Kobiet na Akademii Szkolnej.