Scrabble PDF Drukuj Email

Scrabble to znana od wieków gra słowna, która nie tylko pozwala na poszerzenie zasobu słownictwa graczy, ale również poprawia umiejętności ortograficzne i gramatyczne. Nie można pominąć tutaj również elementu grywalizacji oraz dobrej zabawy. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na zorganizowanie zajęć poświęconych tej grze.

Spotkania zorganizowane zostały w Szkole Podstawowej w Józefinie dzięki współpracy z Fundacją Przyjaciele Szkoły w Książenicach i możliwości wzięcia udziału w projekcie „Poczuj, że potrafisz” finansowanym przez Fundację PZU. Cykl zajęć, zakończony kilkugodzinnym spotkaniem turniejowym, w którym uczestniczyli uczniowie klas ósmych, spotkał się z pozytywnym przyjęciem wśród graczy. Dziękujemy za uczestnictwo w projekcie i wierzymy, że umiejętności nabyte podczas rozgrywek będą rozwijane po opuszczeniu murów placówki. Udanych wakacji! Może… ze scrabblami?