Joomla TemplatesWeb HostingFree Money
 
Zapraszamy ptaki do Książenic
Projekt jest dofinansowany z programu "Tu mieszkam, tu zmieniam" Fundacji BZ WBK.
Projekt ma na celu edukację dzieci w ramach zajęć plenerowych, podczas wycieczek do otaczających szkołę lasów i łąk, z możliwością uczestnictwa rodziców, na przestrzeni różnych pór roku. Będziemy przekazywać zasady prawidłowego dokarmiania ptactwa oraz zachęcimy uczestników do stworzenia multimedialnego albumu z fotografiami miejsc występowania i terenów lęgowych lokalnie żyjących ptaków. Całymi rodzinami zasadzimy wokół szkoły i w okolicznych przydomowych ogrodach rośliny dające ptakom schronienie i pożywienie. Ogłosimy konkurs fotograficzny, mający na celu zachęcenie dzieci do obserwacji ptaków.


Spacer - 21 lutego PDF Drukuj Email

Zajęcia plenerowe na temat ptaków, zamieszkujących książenickie łąki i lasy, z grupą młodszych dzieci.

A to spacer ze starszymi uczniami.

 
Pierwsze zajecia plenerowe PDF Drukuj Email

21 lutego (najbliższa sobota) rozpoczynamy cykl bezpłatnych zajęć plenerowych dla dzieci z możliwością udziału całych rodzin, w ramach projektu ,,Zapraszamy ptaki do Książenic’’. Będą to zajęcia edukacyjne,  w formie spacerów na tereny łąk i lasów otaczających Książenice, na temat występujących tu gatunków ptaków  i zasad ich prawidłowego dokarmiania.

Startujemy z parkingu między szkołą a kościołem:

- grupa młodsza (dzieci z klas I-III) startuje o godz. 10.00,

- a starsza (uczniowie z klas IV-VI) o godz. 12.00.

Zapisy i zgłoszenia: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 509 109 081

Zapraszamy!

 
Więcej artykułów…
« pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia »

Strona 6 z 7
Joomla Templates designed by Web Hosting