Joomla TemplatesWeb HostingFree Money
 
Projekty
Konkurs na najładniejszy lapbook PDF Drukuj Email

 
Zajęcia rolkowe w plenerze PDF Drukuj Email

Mimo zamknięcia szkoły ze względu na strajk nauczycieli, zajęcia rolkowe realizowane w ramach projektu "Zdrowe jutro" odbyły się o stałych godzinach, tyle że w plenerze. :) Trener ma ciekawie przygotowane lekcje pod jazdę street. Uczestnicy uczą się bezpiecznie poruszać w terenie i środowisku miejskim. Przyda się to dzieciom podczas aktywnych wakacji na rolkach :)

Zachęcamy do udziału w zajęciach po świętach!

 
Pierwszy seans filmowy PDF Drukuj Email

W ramach projektu "Kultura na horyzoncie", dofinansowanego przez Gminę Grodzisk Mazowiecki, rozpoczął się cykl seansów filmowych "Oscarowa Gala" adresowany do uczniów naszej szkoły.

Pierwszy seans za nami. Młodzi widzowie obejrzeli film pt. "Czarna Pantera".

Miło było gościć entuzjastów filmów o superbohaterach. Wiedza, przygotowanie i poziom dyskusji młodych widzów wzbudziły nasze wielkie uznanie.

Zapraszamy na kolejny wieczór filmowy.

 
Zajęcia sportowe PDF Drukuj Email

Na pierwszych zajęciach sportowych, organizowanych w ramach projektu "Zdrowe jutro" dofinansowanego przez gminę Grodzisk Mazowiecki, skorzystaliśmy z pięknej słonecznej pogody. W ramach rozgrzewki dzieci biegły po bieżni lekkoatletycznej a następnie wykonały serię ćwiczeń kształtujących. Następnie przygotowaliśmy tor przeszkód na którym dokonaliśmy zwinność skoczność oraz koordynację ruchową. Uczestnicy rywalizowali w mini grupach. W każdym biegu zadania były modyfikowane przez prowadzącego. Różne wariacje były dodatkowym bodźcem intelektualnym. Czasem zdarzały się zabawne pomyłki wprowadzające uczestników w rozbawienie.

Po krótkiej przerwie na małą przekąskę i coś do picia udaliśmy się na salę gdzie odbyła się kolejna godzina zajęć. Uczestnicy wykazywali się szybkością i zmysłem strategicznym w drużynowej grze taktycznej, która dostarczyła wiele emocji. Ostatni kwadrans przeznaczony był na ćwiczenia siatkarskie oraz indywidualną zabawę z plikami.

Serdecznie zapraszamy na kolejne zajęcia :)

 
Wycieczka do Matecznika Mazowsze PDF Drukuj Email

Taniec, muzyka, śpiew, kolory, stroje, instrumenty - w Mateczniku Mazowsze każdy znalazł coś dla siebie. We wtorek, w ramach projektu „Niepodległa inspiruje” dofinansowanego przez Fundację PZU, uczestnicy zajęć tanecznych Mali Słowianie i Frycki oraz zajęć prowadzonych przez Panią Elę Głowacką-Jędruszczak obejrzeli niezwykły spektakl w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze. Uczniowie poznali obrzędy, zabawy, tańce i stroje poszczególnych regionów kraju.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 36
Joomla Templates designed by Web Hosting