Joomla TemplatesWeb HostingFree Money
 
Projekty
Czas na origami PDF Drukuj Email

Uczestnicy zajęć „Art-matma” zakończyli pracę nad haftem matematycznym. Przygotowali listę do zakupu potrzebnych materiałów na warsztaty dla kolegów, a następnie przeprowadzili zajęcia w swoich klasach. Warsztaty zostały bardzo dobrze odebrane przez uczniów, a prowadząca je młodzież czuła niemałą satysfakcję z dobrze wykonanego zadania.

Równolegle grupa przeszła do realizacji kolejnej części projektu - origami. Uczniowie na początku poznali i przećwiczyli oznakowanie instrukcji origami. Wykonali również pierwsze prace.

 
Kolejny etap urządzania się matematycznie PDF Drukuj Email

Uczestnicy warsztatów "Urządzimy się matematycznie" w dalszym ciągu realizowali swoje makiety. Nanosili poprawki i ulepszenia projektu. Zazwyczaj makieta ujawniała niedoskonałości projektu a Uczeń dopiero na tym etapie "widział" jak pokój wygląda. Makiety są wykańczane i szykowane do prezentacji.


 
Stroiki PDF Drukuj Email

 

Śliczne, cudowne, kolorowe … Takie kompozycje tworzyliśmy na warsztatach pod okiem p. Marty. Łatwo nie było. Tworzenie tak misternych dekoracji wymagało skupienia i inwencji twórczej ze strony uczestniczek warsztatów. Gratulujemy!!! Efekt końcowy super! ????

 
Choinki, choinki ... PDF Drukuj Email

Istne szaleństwo eko-deko!

Dzieci tworzyły choinki z naturalnych komponentów: wierzbowych witek, pędów winobluszczu, orzechów i mchu. Wykazały się niezwykłą kreatywnością i pomysłowością. Wykonały choinki w bardzo ciekawych formach. Brawo Wy!

 
Przygotowania do warsztatów z haftu PDF Drukuj Email

Uczestnicy zajęć „Art.-matma” przystąpili do samodzielnego wykonania szablonów do haftu matematycznego oraz wykonali po kilka prac wykorzystując różne wzory.

Jednocześnie Uczniowie zwracają uwagę na trudności, z którymi się spotykają, tak aby przygotować się odpowiednio do samodzielnego poprowadzenia zajęć.
Blok związany z haftem jest zamykany, uczniowie przygotowują kosztorys materiałów niezbędnych na ich zajęcia.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 2 z 36
Joomla Templates designed by Web Hosting