Joomla TemplatesWeb HostingFree Money

Działania Fundacji

 
Regulamin konkursu PDF Drukuj Email

 
Przygotowania do warsztatów z haftu PDF Drukuj Email

Uczestnicy zajęć „Art.-matma” przystąpili do samodzielnego wykonania szablonów do haftu matematycznego oraz wykonali po kilka prac wykorzystując różne wzory.

Jednocześnie Uczniowie zwracają uwagę na trudności, z którymi się spotykają, tak aby przygotować się odpowiednio do samodzielnego poprowadzenia zajęć.
Blok związany z haftem jest zamykany, uczniowie przygotowują kosztorys materiałów niezbędnych na ich zajęcia.

 
Od projektu do makiety PDF Drukuj Email

Po wykonaniu wstępnego szkicu projektu pokoju marzeń, uczestnicy zajęć „Urządzimy się matematycznie” przystąpili do wykonania rysunków technicznych. Szczegóły, konieczność naniesienia wymiarów oraz przeliczanie skali spowodowały, iż etap ten zajął sporo czasu.

Następnie Uczniowie zaczęli wykonywać makietę wg projektu. 
Już na samym początku pojawiły się drobne poprawki związane z rozbieżnościami między wyobrażeniem, a faktycznym wyglądem zaprojektowanych elementów pokojów. Odpowiednie korekty były dokonywane na bieżąco.

 
Zdrowe odżywianie PDF Drukuj Email

W ramach projektu „Zdrowe jutro” p. Alicja Gruszecka rozpoczęła realizację zajęć o zdrowym odżywianiu. Na pierwszych zajęciach na podstawie krótkiego filmu „Dziesięć zasad zdrowego żywienia” uczniowie stworzyli kolaż, który jest prezentowany na gazetce ściennej w holu korytarza szkolnego. Następnie wykonały pyszne kanapki z mnóstwem zdrowych warzyw, które ze smakiem skonsumowały.

Zajęcia wnoszą również możliwość nauki współpracy, komunikacji, pracy zespołowej i nabywania kompetencji społecznych.

 
Warsztaty kulinarne dla 4 klas PDF Drukuj Email

W dniach 15 i 18 października w klasach IV odbyły się warsztaty kulinarne zorganizowane w ramach projektu „Zdrowe jutro” dofinansowanego przez gminę Grodzisk Mazowiecki. Dzieci w zespołach przygotowały smaczne, zdrowe potrawy, które następnie spożyły przy wspólnym stole. Celem spotkania była promocja zdrowego odżywiania, ale również integracja klas.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 66
Joomla Templates designed by Web Hosting